Lęk o zdrowie taty po śmierci mamy

mam 44 lata niecały miesiąc temu zmarła po krótkiej chorobie i cierpieniu moja mama w tym czasie w szpitalu z ciężka cukrzycą trafil tata który jest już w domu ale lęk i strach jaki mi towarzyszy jest przeogarniający o jego zdrowie nie umiem sobie z tym poradzić myślałam że praca pomoże ale nie biorę lek pramolan ale nie widzę jakiś efektów nie chce żyć każdy nowy dzień to dla mnie strach i ból budzę się z odruchem wymiotnym a kłade i marzę żeby już się nie obudzić

Witam,
ostatnie wydarzenia na pewno były dla Pani dużym stresem. Radziłabym udać się na wizytę do psychoterapeuty. Otrzyma tam Pani wsparcie oraz będzie miała Pani okazję pracować nad zmniejszeniem lęków oraz dolegliwości somatycznych

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Leczenie farmakologiczne może zacząć działać dopiero po jakimś czasie (nawet dwóch tygodniach) - nie wiem czy już wystarczająco długo Pani zażywa leki? Może warto skonsultować się z psychiatrą.
Czekając w kolejce do psychologa lub psychoterapeuty, gdyby była długa, może Pani skorzystać z pomocy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Ewidentnie jest Pani w kryzysie. Jeszcze długo po tak dużej i nagłej stracie może Pani odczuwać jej skutki, dlatego warto szybko udać się po pomoc.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/