Lęk odczuwany w miejscach publicznych

Witam mam następujący problem odkąd pamietam boje się miejsc publicznych, znajdując sie tam odczuwam wrażenie ze ludzie otoczajacy moja osobę mną mnie patrzą, obgaduja, wysmiewaja. Pobieranych zeznaniach na policji (byłem jako świadek) czuje sie obserwowany 24h/24 nawet we własnym pokoju. Widze zarysy ludzi ktore gdy tam spojrze znikają czasem słyszę podejrzane głosy. Mam drżące dłonie, zaczynam sie jakość, nie moge sie skupić, usiedzieć w miejscu często chce mi sie płakać i wybucham złością...

Dzień dobry,

Proszę nie lekceważyć tego co się z Panem dzieje i skorzystać z konsultacji (leczenia) u lekarza psychiatry - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego. On na podstawie osobistego badania, oceni charakter Pana dolegliwości i zaproponuje najlepszą dla Pana formę / metodę leczenia.

Dzień dobry , zachęcam do konsultacji psychologicznej podczas której dokładnie omówi pan swoje objawy. Psycholog zaproponuje dalsze kroki postępowania - prawdopodobnie rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.