Lęk, osłabienie i bezsenność

CHORUJE OD PARU LAT NA DEPRESJE-SZCZEGOLNE OBJAWY TO LĘK OSŁABIENIE BRAK NAPĘDU I BEZSENNOŚC.LEKARZ PRZEPISAŁ MI ASERTIN 100 mg.JEST MI LEPIEJ POD WZGLEDEM LĘKOW-MINELY NATOMIAST SEN SIĘ NIE POPRAWIA. MAM PYTANIE CZY ASERTIN MOGĘ BRAC I FLUNAXOL RAZEM JESLI TAK TO JAK TO STOSOWAC.

Witam,

proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą, który najlepiej zna przebieg Pana choroby. Poprawić samopoczucie może także psychoterapia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam,
Zachęcałabym Pana do aktywniejszego życia. Zamiast skupiać się na lekach, które oczywiście trzeba brać, proszę bardziej skupić się na działaniu, tj. spacery, wizyty u znajomych, rozwijanie zainteresowań, czytanie, kino, uniwersytet trzeciego wieku i inne działania,m które Panu będą odpowiadały. Skupianie się na depresji i robienie z tego najważniejszej sprawy w życiu - nie pomaga. Proszę spróbować czytać książki inspirujące, przemieniać myśli negatywne w pozytywne, chcieć cieszyć się życiem, dużo się uśmiechać, być na świeżym powietrzu.
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska