Lęk przed krytyką w pracy?

Witam! Nie mogę wrócić do pracy sekretarki lub recepcjonistki! Obawiam się bowiem krytyki za brak dorosłości w postępowaniu! A nawet wyrzucenia mnie z pracy! Obawiam się też tego, co o moim życiu powie Matka, kiedy skończę 40 ( na razie mam 29).

Szanowna Pani, niestety trudno odpowiedzieć na Pani pytanie, bo brakuje w nim większej ilości szczegółów, opisu sytuacji (czy odnosi się do jakiegoś konkretnego wydarzenia w życiu zawodowym). Relacja z Mamą też jest bardzo ogólnie opisana. Jeśli stan lęku związanego z pracą i relacją z Mamą jest dla Pani uciążliwy i powoduje dyskomfort, proponuję udać się do poradni zdrowia psychicznego lub do psychoterapeuty. Fachowiec pomoże Pani w zrozumieniu sytuacji i odnalezieniu równowagi w życiu.
Pozdrawiam

Dzień dobry, podaje pani bardzo niewiele informacji. Nie pisze pani z jakiego powodu miała by pani zostać "skrytykowana" za brak dorosłości, oraz z co i dlaczego matka ma powiedzieć kiedy skończy pani 40 lat. Być może warto pomyśleć o konsultacji psychologicznej. Pozdrawiam.