Lęk przed nadchodzącą śmiercią po urodzeniu dziecka

Nie wiem co się ze mną dzieje. Chodzę do lekarza i wszystko jest dobrze a mnie nadal wszystko boli. Od kilku dni coś mnie straszy, same łyżki ze ściany lecą, sam telewizor się wyłączył. Bardzo się boję że to mój koniec. Zaczęłam nawet czytać artykuły jak człowiek odczuwa nadchodzącą śmierć :( nie wiem gdzie szukać pomocy :( wszystko trwa od 29.08.2015 wtedy urodziłam córeczkę. Boję się nie wiem co mam robić. Kiedy jest mój mąż obok nie mam takich sytuacji. Obecnie jest w Irlandii proszę o pomoc

Podobne objawy najczęściej mają podłoże emocjonalne, lękowe (nerwicowe). Należy się zgłosić do psychologa i podjąć psychoterapię. Jeśli nie ma możliwości na miejscu, można także skorzystać z pomocy gabinetów pracujących online (pomagającym osobom w Pani sytuacji).

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza