Lęk przed odrzuceniem, smutek oraz ciągłe napięcie emocjonalne i psychiczne

czy ja mam osobowość chwiejna emocjonalnie? czuje się strasznie dziwnie w wieku 16 lat miałem zdiagnozowaną osobowość schizotypową ale to co teraz przechodzę nierówna się z tym, teraz mam 22 lata i mam takie objawy jak lęk przed odrzuceniem, poczucie że mnie nikt nie akceptuje, czuje się jak bym nie miał swojej tożsamości, ciągłe napięcie emocjonalne i psychiczne niepotrafie normalnie funkcjonować przez to, lęki, smutek spowodowany że jestem od innych gorszy

Witam Pana. Rzetelna diagnoza psychologiczna wymaga osobistego kontaktu z pacjentem. Zachęcam do zgłoszenia się do psychoterapeuty i lekarza psychiatry. Nie tylko zostanie ustalona diagnoza ale przede wszystkim będzie Pan mógł otrzymać stosowną pomoc, jeżeli jeszcze Pan z niej nie korzysta.
Serdecznie pozdrawiam,
MB

Witam,
objawy o których Pan pisze, mogą być wynikiem różnego typu zaburzeń.
Proszę nie zwlekać i jak najszybciej zgłosić się do lekarza psychiatry.
Drogą mailową bardzo ciężko jest postawić rzetelną diagnozę. Lekarz po dokładnym wywiadzie będzie mógł Pana zdiagnozować oraz określić sposób dalszego leczenia.
Proszę zadbać o siebie.

trzymam kciuki
Aneta Kaluba
http://www.zmianamyslenia.pl