Lęk przed przechodzeniem obok prosektorium

pracuje w szpitalu i co dziennie rano i gdy ide do domu musze zejsc do piwnicy szpitala zeby sie przebrac i wtedy przechodze obok miejsca gdzie wywozeni sa lidzie zmarli ogarnia mnie taki lek jak ide nie raz sama ze trudno go opisac poradzcie mi prosze co mam robic chce zaznaczyc ze od poniedziałku pracuje jestem opiekunka i kocham te prace

Jeśli jednak nic takiego się nie pojawi, a lęk będzie nadal występował, zachęcam do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą, który pomoże ustalić przyczyny Pani wzmożonego lęku.
Pozdrawiam serdecznie.