Lęk przed samotnością i myśli samobójcze

Witam. Mam problem ze sobą. Czasem myślę że jest tak źle, że już nie dam rady. Tak bardzo boje się samotności, że na siłę z kimś jestem choć źle mnie traktuje. Mam dopiero 20 lat, a przeszłam już wiele chorób. Często z tego powodu okaleczam się i mam myśli samobójcze- teraz coraz częściej. Mój tata jest bardzo dobrym ojcem choć gdy byłam młodsza obmacywal mnie i nie tylko. Już sama nie wiem co robić. Byłam także chyba uzależniona od sexu bo to mnie fascynuje po prostu. Chcę się zmienić

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy lekarza psychiatrę i/lub psychoterapeutę, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zaproponować najlepszą dla Pani metodę leczenia (farmakoterapia i/lub psychoterapia).
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Witam serdecznie,
Bardzo potrzebuje Pani pomocy. Doświadczenia, które były Pani udziałem, gdy była Pani dzieckiem, spowodowały dużo szkód w Pani psychice. Nie musi Pani dalej cierpieć. Zachęcam do szukania pomocy u psychoterapeuty.
Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska