Lęk przed seksem i inicjacją seksualną

Mam 21 lat i jestem dziewicą. Od dzieciństwa panicznie boję się seksu, równocześnie mam obsesję na jego punkcie. Chyba zostanę dziewicą do końca życia. Nienawidzę ludzi, którzy to robią, a robi to większość moich znajomych. Gdzie zgłosić się po pomoc? Jak to możliwe, że nienawidzę seksu, chociaż nie mam żadnych doświadczeń? Czy wolno mi go uprawiać? Dlaczego ludzie to robią?

Dzień dobry,

Proszę udać się do np.: Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ), gdzie uzyska Pani stosowną pomoc.