Lęk przed śmiercią po operacji usunięcia narządów rodnych

WITAM , JESTEM 50 . W WIEKU 27LAT MIAŁAM OPERACJIĘ NA RAKA SZYJKI , USUNIĘTE MAM NARZĄDY RODNE I WĘZŁY JAJNIKI ORAZ JAJOWODY , OD TEJ PORY ZACZEŁA SIĘ NERWICA I LĘKI STRACH ŻE UMRĘ , NIE WIEM DLACZEGO , DO TEJ PORY ZACHOROWAŁAM NA NADCIŚNIENIE TĘTNICZE LECZĘ JE , ALE LECZĘ SIĘ NA NERWICĘ BIORĘ ZOMIREN 1MG. OD 4 LAT I CIĄGLE JAK BIORĘ TEN LEK TO. KRYSTYNA LĘK USTĘPUJĘ ALE NA DWIE LUB TRZY GODZINY , CZUJĘ ŻE JESTEM UZALERZNIONA ALE LEKARZ NIC MI NIE ZMIENIA A JA TAK BARDZO PRAGNĘ ŻYĆ BEZ LĘKU
KOBIETA ponad rok temu

Witam Panią Serdecznie,

Rozumiem tak, jak potrafię Pani długo trwający lęk o zdrowie.
Myślę, że podjecie terapii poznawczo-behawioralnej byłoby dla Pani pomocnym, do czego
mocno Panią zachęcam,

Irena Mielnik-Madej