Lęk przed uczuciem u 21-letniej kobiety

Nie chce iść do psychologa bo po co nikt mnie nigdy nie zrozumie chce mieć mamę i tatę i rodzinę ale nie potrafię kochać ranie wszystkich bo boje się uczucia które nazywa się miłość boje się ze nigdy nie pokocham kogoś całym sercem jestem sama nikt mnie nie kocha prawdziwie boje się uczuć i życia nie mam nikogo jestem całkiem sama ;(

Witam ponownie,
proszę przeczytać wcześniejszy wpis i powtórnie się odezwać,gdy spróbuje Pani kontaktu ze wskazaną poradnią.
Mocno Panią trzymamy za rękę.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza