Lęk przed wychodzeniem z domu po epizodzie biegunki

Mam 28 lat.Jakiś czas temu zaczęłam mieć problemy z wychodzeniem z domu.Pewnego dnia źle się poczułam na zakupach i dostałam biegunki.Od tamtej pory boję się, że znów się tak wydarzy.Lekarz rodzinny powiedział, że to nerwica lękowa i zapisuje mi Pramolan.Pomaga mi on bardzo,chociaż najgorzej czuję się rano.Za jakiś czas chciałabym zajść w ciążę i muszę go odstawić i trochę się boję.Chciałam zapytać jak mam to zrobić.Innych lęków nie mam,np.że jestem na coś chora.Proszę o jakiekolwiek rady.

Witam, proszę zgłosić się do psychologa i porozmawiać o tej sytuacji, tym lęku zwłaszcza, iż zamierza Pani odstawić lek. Pozdrawiam.