Lęk przed wyjściem z domu, kołatanie serca i drżenie rąk a trauma po samobójstwie ojca

Witam , od czerwca tego roku mam dziwne leki boje sie wyjść z domu ze zemdleje ze mi sie coś stanie ze umrę bije sie ciągły stres chodź nie ma powodu dziwne bicie serca jakby na chwile stanęło kołatanie , drżenie rak nóg dziwne uczucie w gardle boje sie cały czas ze mi sie stanie nie moge , mowić o tym zeby sie zrelaksować juz nie daje rady , moj tata popełnił samobujstwo 7lat temu miałam wtedy 13 lat czy to moze byc od tego taka trauma , prosze o pomoc .

Mgr Piotr Godleś Psychologia

Niewątpliwie takie dolegliwości utrudniają Pani sprawne funkcjonowania. Objawy wskazują na zaburzenia lękowe z agarofobią. Polecałbym Pani znalezienie w swojej okolicy terapeutę pracującego w podejściu poznawczo-behawioralnym i umówić się na wizytę. Rekomendowałbym rozpoczęcie terapii która daje ogromne szanse na wylecenie z tej dolegliwości.