Lęk przed zatrzymaniem akcji serca a podejrzenie nerwicy

lęki przed zatrzymaniem akcji serca, ciagle sprawdzanie pulsu, napiecie w ogranizmie, czy to nerwica?

Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek

MOZE tak, moze nie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

To, co Pan opisuje, to częste objawy zaburzeń lękowych, czyli inaczej nerwicy. Trudno jednak na podstawie tak krótkiego opisu postawić trafną diagnozę. Zachęcam do skonsultowania się z psychoterapeutą. Polecam też lekturę książki "Lęk i fobia", w której znajdzie Pan sporo wartościowych informacji na temat zaburzeń lękowych i radzenia sobie z nimi:
http://www.ceneo.pl/13344695

Proszę zgłosić się do specjalisty na konsultację i podjęcie terapii. Pana opis jest bardzo krótki i nie daje możliwości diagnozy - taka możliwość istnieje jedynie po osobistym kontakcie z psychologiem lub psychiatrą. Prawdopodobne jest, iż cierpi Pan na jakiegoś rodzaju zaburzenie z zakresu nerwic (np. lęk paniczny, lub zaburzenie obsesyjno-kompulsywne), ale szczegóły może Pan uzyskać jedynie na wizycie osobistej. Powodzenia.