Lęk przed zbyt dużą odległością od toalety

Witam! Posiadam lęk przed zbyt dużą odległością od toalety. Gdy tylko jestem daleko od toalety, mam potrzebę skorzystania z niej. Wtedy czuję się nie pewnie, czuję strach. Już na samą myśl że będę w jakimś miejscu publicznym czuję się niekomfortowo. Przed każdym wyjściem do szkoły czy pracy muszę skorzystać z toalety. Jest to bardzo uciążliwe.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
To co Pani opisała może mieć związek z zaburzeniami lękowymi. Głównym sposobem leczenia takich zaburzeń jest psychoterapia. Tym samym zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty, który pomoże Pani poradzić sobie z tym problemem.
Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter

Objawy które Pani opisuje najprawdopodobniej mają podłoże psychiczne, związane są z zaburzeniami lękowymi. Takie zaburzenia leczy się psychoterapią, dlatego zachęcam aby udała się Pani na konsultację do psychoterapeuty.

Pozdrawiam serdecznie.