Lęk u 16-miesięcznego dziecka

Witam, zaczynam się martwić o zdrowie mojego 16 miesięcznego synka, od kilku miesięcy na widok obcych ludzi reaguje głośnym płaczem i jest tak za każdym razem gdy tylko ktoś probuje do niego coś powiedzieć czy się uśmiechnie. Zaczynam się zastanawiać czy to przejdzie i czy to jest normalne u takiego malucha. Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam Anna

Dzień Dobry,
Jest to zachowanie jak najbardziej normalne i świadczy o prawidłowym rozwoju dziecka. Polecam portale dla młodych matek np. : www.osesek.pl.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam. Trudno powiedzieć przez internet. Na początek moze udac się Pani do pediatry, do którego będzie najprosciej się udać.
Magdalena Brabec