Lęk, uderzenia gorąca i płacz bez powodu u 20-latki

Witam! Jak na razie szukam pomocy w Internecie. Dziś kiedy poszlam spac czulam w sobie lek i niepokój,lecz w końcu zasnelam. Po godzinie czasu obudzil mnie budzić ktory zadzwonil przypadkowo. Od tamtego momentu jest coraz gorzej. Nie moge zasnąć, mam uderzenia goraca, z każdym przypadkowym dźwiękiem serce podchodzi mi do gardła, samoistnie placze chociaz nie mam powodu z początku rowniez sie trzeslam, lecz po tabletkach uspokajających przestalo. Co to jest? Czy to nerwica czy juz depresja?

Psychologia

Warto byłoby skontaktować się z lekarzem oraz zbadać poziom hormonów tarczycy by wykluczyć przyczyny somatyczne Pani objawów. Jeśli żyje Pani w stresie lub ostatnio miały miejsce jakieś bardzo stresujące wydarzenia należałoby skontaktować się z lekarzem psychiatrą i psychologiem.

Witam,
proszę udać się do lekarza by wykluczyć medyczne przyczyny takiego stanu. Jeżeli wszystko będzie w porządku a objawy będą się utrzymywać można skonsultować się z psychoterapeutą lub psychiatrą.
Pozdrawiam