Lek Urinal do kupienia w Jaśle

dostałam odp na pytanie "Złe wyniki moczu u dziecka od 3 lat a stosowanie Urinalu"Lekarz specjalista twierdzi ze Urinal jest dostępny w aptekach więc dlaczego w aptece powiedzieli mi ze go nie ma jak równiez nie ma tego syropu w hurtowniach.Pytałam w kilku aptekach.proszę tego lekarza o podanie mi adresu lub numeru tel apteki w JAŚLE gdzie mogę kupić ten syrop ,tylko prosze się dopytać dokładnie oURINAL.pytałam juz 2 razy w jakich dawkach podawać inne syropy 'odpowiedzi brak

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę skorzystać a alternatywnej formy kontaktu. Osobiście nie znam tematu i nie mam możliwości odpowiedzi na to pytanie. Proszę skontaktować się z adminem naszego forum i wyjaśnić mu sytuację. Tylko on ma możliwości kontaktu z lekarzem , który Pani udzielał odpowiedzi.