Lęk wysokości u pilarza alpinisty

Jakis czas temu nie mialem keku wysokosci od niedawna jestem pilarz alpinista i przekraczajac 10 m wysokosci czuje sie niepokojaca mam niepokoj nic po za tym, jak sobie poradzic

Warto skonsultować się z psychologiem i przyjrzeć przyczynom pojawienia się trudności. Zakładam, że psychomotyryczne testy kwalifikujące do zawodu wyszły pozytywnie, został Pan dopuszczony do pracy, a obecna zmiana związana jest z emocjonalnymi trudnościami (np przemęczenie, stres).