Lek Zoloft a alkohol

Czy 16- latka przy leku Zoloft 1 tabletka dziennie może wypić kilka kieliszków albo jakieś 2 piwa ? I jakie jest zagrożenie przy zażyciu amfetaminy przy tym leku ?

Amfetamina jest środkiem Polsce ustawowo zakazanym, a praktycznie wszystkie leki p-depresyjne mają istotne interakcjie z alkoholem.

Pytanie jest niedorzeczne, autor powinien skorzystać z porady specjalisty. Amfetamina sama w sobie jest środkiem poważnie zagrażającym zdrowiu człowieka!!!. Alkohol również nie jest wskazy w okresie leczenia stanów depresyjnych. Mam wrażenie, że to właśnie zażywanie tego typu substancji przyczynia się w tym przypadku do eskalacji negatywnych stanów psychicznych.