Lekarz nie wie co mi jest. Czy to może być białaczka?

Witam. Od poniedziałku, czyli od jakiś 5 dni cały czas boli mnie głowa oraz zatoki i czuję pulsowanie w tej części twarzy. 3 dni temu doszedł do tego ból tylnych zębów i trochę kości, a od kilku godzin boli mnie lewy węzeł chłonny, tuż obok pachy. Pod lewym okiem zauważyłam lekko popękane naczynka. Na dodatek mam mniejszy apetyt. Chciałabym zaznaczyć, że miałam robiony RTG zatok i nic na nim nie wyszło, a lekarka nie wie co mi jest. Czy to mogą być objawy białaczki?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Opisywane przez Panią objawy wskazują bardziej na infekcję górnych dróg oddechowych, być może zatok. Ostre zapalenie zatok nie musi wiązać się ze zmianami na zdjęciu RTG. Konieczne jest badanie lekarskie oraz zastosowanie leków - przeciwbólowych, przeciwzapalnych oraz w razie wskazań antybiotykoterapia. Te decyzje muszą być jednak podjęte przez lekarza, który ma okazję Panią zbadać i zebrać wywiad - czyli porozmawiać o Pani dolegliwościach.

Na temat objawów białaczki może Pani poczytać na naszych stronach - zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie