Leki antydepresyjne a pogorszenie stanu zdrowia

Dzień dobry czy leki antydepresyjne w trzecim tygodniu zazywania mogą pogorszyć stan ja nie czuję się lepiej tylko gorzej boję się bardzo chodzę do pracy i się męczę.biorę anafranil czy ja z tego wyjdę?

Dzień dobry,

Pełne działanie leku powinna Pani odczuć do 4 - 8 tyg systematycznego zażywania.
Jeśli objawy będą się utrzymywać po tym czasie, najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.