Leki bez laktozy na szum w uszach i silne bóle głowy dla 67-latki

Mam 67 lat, nie toleruje laktozy a mimo to lekarze przepisuję mi leki z laktozą po których źle się czuję. Mam dyskopatie i wiele innych uszkodzeń kręgosłupa a obecnie podejrzenie choroby Meniere'a . Czy istnieją leki bez laktozy a jak tak to jakie, które by działały przeciwbólowo i które by złagodziły szum w uszach i silne bóle głowy ? Z Góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Teresa
67 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie jesteśmy w stanie określić czy producent konkretnego leku nie dodaje laktozy jako wypełniacza na sto procent. Należy sprawdzać ulotki konkretnego preparatu.