Leki bez recepty na przedwczesny wytrysk u 19-latka

Witam serdecznie. Mam 19 lat i cierpię na przedwczesny wytrysk podczas wkładania do pochwy u mnie jest już po wszystkim. Bardzo proszę o pomoc. Czy są jakieś tabletki dostępne bez recepty do opóźnienia wytrysku? Z góry dziękuję za poświęcony mi czas.

Dzień dobry!

Niestety nie, wytrysk przedwczesny skutecznie leczy się farmakologicznie wyłącznie po wcześniejszej diagnostyce medycznej i seksuologicznej, dłuższej osobistej rozmowie z lekarzem, przeprowadzeniu badań, a leki dostępne są jedynie na receptę.

Pozdrawiam!