Lęki, bezsenność i uczucie obojętności po imprezie, na której był alkohol i marihuana

WITAM. Mam bardzo poważny problem otóż tydz temu byłem na imprezie gdzie była marihuana ialkohol. Z rana obudzilem sie jak gdyby nigdy nic i po kilku dniach sie zaczeło. Dziwne lęki, bóle z tyłu głowy, w okolicach karku także, jestem niespokojny, czesto sie wyłączam, jakos inaczej patrze na świat jakby mój umysł był za barierą którą z wysiłkiem da sie przekroczyć jednak tylko na moment. Bezsenność, obecnie przebywam w holandii i jest mi to obojetne, pn,wt czy niedziela, nie ma dla mnie różnicy..

Witam. Radziłabym natychmiastowe skorzystanie z pomocy psychologicznej. I na przyszłość unikania jakichkolwiek używek zaburzających świadomość. Pozdrawiam

Duże prawdopodobieństwo, że,, towar,, nie był czysty. Zalecam konsultację psychiatryczną potem wg. wskazań lekarz.

Proszę się skonsultować z lekarzem psychiatra lub psychologiem. Podobne objawy mogą (ale nie muszą) być efektem uaktywnienia się procesów chorobowych po użyciu substancji psychoaktywnych.