Lęki, histeria i załamania nerwowe a marihuana i alkohol

Witam przestałem palić marihuanę 3 miesiące temu. Używałem tez inne używki kokaine Alkochol.... Mam straszne leki załamania nerwowe histerię itp. Nie zarzywam żadnych leków staram się sam sobie z tym poradzić. Ale brak mi motywacji i energi nie potrafię sie skoncentrować myśleć logicznie. Naj bardziej odbija się to na mojim zwiazku. Nie wiem co robić....

Witam. Proszę się pilnie skontaktować z lekarzem psychiatrą. Trudno będzie w tej sytuacji poradzić sobie samodzielnie bez opieki medycznej, proszę nie zwlekać skoro towarzyszą Panu tak uciążliwe objawy. Pozdrawiam.