Leki i maści na ból nogi

Mam pytanie od niedzieli biorę leki. Aspiryna cardio i Cyclo 3 fort i maść z heparyna. Lekarz przepisał mi spowodu bólu nóg i kazał przerwać tabletki antykoncepcyjne. Wynik D dimer 441, 52 ng /ml norma jest 500,00 ng /ml. A moje pytanie dotyczy czy można jakoś poznać działanie tych leków na skórze nóg. I drugie pytanie dotyczy ile skutki uboczne się utrzymają w moim organizmie? Bo mam wrażenie że dalej je mam. Lekarz nie stwierdził Zakrzepicy i powiedziała że mam serce jak dzwoń.

Aleksander Ropielewski

Nie ma widocznych efektów działania wymienionych przez Panią leków, które można by dostrzec na skórze nóg. Odnośnie utrzymywania się skutków ubocznych, to zależy od tego jakie skutki uboczne u siebie Pani zaobserwowała. W przypadku niepokojących objawów, które wiąże Pani ze stosowaniem leku sugeruję przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem.