Lęki i nadmierna potliwość na tle emocjonalnym

jak sobie radzić (leki,unikanie niektórych potraw, zioła) z nadmiernym poceniem też na tle emocjonalnym i pod wpływem stresu jestem na całym ciele mokra co mam robić to bardzo mnie osłabia i męczy

Proponuję wykonać badania endokrynologiczne i sprawdzić czu źródło problemu rzeczywiście jest tylko psychiczne. Jeśli tak, proszę spróbować relaksacji Jacobsona. Ale jest to działanie doraźne. Jedynie dłuższa psychoterapia pomoże pozbyć się problemu u jego źródła. Pozdrawiam