Lęki i niepokój po omdleniu

Tydzień temu zemdlałem. Lekarze stwierdzili spadek potasu. Od tego czasu mam lęki, strach, niepokój. Robiłem wcześniej badania neurologiczne i kardiologiczne i jest ok. Podejrzewam, że to ma podłoże psychiczne. Ten niepokój mi przeszkadza. Co można zrobić?

Dzień dobry,

Może Pan skonsultować się z psychoterapeutą i/lub lekarzem psychiatrą, np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego /NFZ/ lub prywatnie.
W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry, jeżeli lęki i niepokoje pojawiały się u pana wcześniej, zachęcam do kontaktu z psychologiem w celu przyjrzenia się temu problemowi. Przyczyny mogą być nerwicowe - jednak wymaga to pełnej diagnozy. Pozdrawiam.