Lęki i obawy przed przyszłością

Witam,mam 24lata od jakiegoś czasu mam lęki i obawy przed przyszłością, czy będę miała pieniądze, jak będę wyglądała za pare lat, czy nie przytyję za dużo, mam też wielką potrzebę zakupów najwięcej ciuchów i kosmetyków których nie potrzebuję . jaki lek uspokoi mi te myśli a nie da sutków ubocznych

Polecam raczej podjąć psychoterapię, która na 100% nie da skutków ubocznych, a pomoże się pozbyć problemu. Leki jedynie złagodza objawy, które po odstawieniu mogą wrócić. Psychoterapia przynosi bardziej trwałe efekty. Pozdrawiam

Witam
Nie wspomina Pani nic o swojej przeszłości.
Nie pisze Pani o tym, jaki tryb życia
Pani prowadzi. Czy przeżywa lub przeżywała
Pani jakieś traumatyczne czy stresujące sytuacje?
Możliwe, że Pani dolegliwości mają podłoże
psychologiczne, np. przykre i bolesne doświadczenia
z przeszłości, długotrwały stres…
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia lękowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
W leczeniu objawów, które Pani opisuje najlepsze
efekty przynosi psychoterapia.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno
z objawami jak i przyczynami lęków.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie,
Nie zawsze leki potrafią załatwić sprawę. Mówi Pani o chęci kupowania niepotrzebnych rzeczy - wymaga to dokładnej diagnozy przez specjalistę. Nie chcę wnioskować niczego przez internet, ale może być tak, że podświadomie chce Pani "zabezpieczyć się" na przyszłość. Gdyby nie było pieniędzy - będzie Pani mieć tzw. "zapasy". Jeżeli jest Pani świadoma, że jest to niepotrzebne to już jeden krok bliżej sukcesu.
Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, aby móc lepiej poradzić sobie z obecnymi trudnościami i polepszyć funkcjonowanie.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska

Witam podobnie jak inni uważam, że powinna Pani poradzić się psychoterapeuty albo psychologa. Podała Pani zdecydowanie zbyt mało informacji o sobie ale te, które Pani wymieniła mogą wskazywać na lęk egzystencjalny i duży poziom stresu.
Pozdrawiam miło