Lęki i omamy po odstawieniu narkotyków

WITAM. MAM TAKI PROBLEM NIE WIEM JAK MAM TO OPISAC ALE ODSTAWILEM NARKOTYKI I OD TEGO CZASU TOWARZYSZA MI TAKIE ZDARZENIA JAK CZASOWE LEKI I OKRESOWE WIDZENIA ZWIDY TYPU ZE KTOS MNIE SLEDZI LUB COS W TYM STYLU. NIE WIEM NIE RAZ CO JEST REALNE A CO NIE. POD CZAS ZAZYWANIA DOPALACZA MIALEM WIDZENIE ZE POLICJA MNE POLICJA CHCE ARESZTOWAC A OSTATNIO ZE SLEDZA MNIE JAKIES OPRYCHY. DOSZLO DO TEGO ZE Z DOMU WYCHODZILEM Z MACZETA DLA PEWNOSCI. GDZIE MAM SZUKAC POMOCY ZEBY NIE BYLO TRAGEDI.

Witam,
Opisane są prawdopodobnie wywołane przyjmowaniem narkotyków. Niektóre narkotyki mogą wyzwolić chorobę psychiczną. Proszę jak najszybciej udac się do lekarza psychiatry w celu podjęcia leczenia i odzyskania swojego życia.
Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska