Lęki i wątpliwości kilka miesięcy przed ślubem

Witam,za kilka mies. biorę ślub,od ponad pół roku co jakiś czas wracają do mnie silne lęki i wątpliwości.Po ślubie jedno z nas będzie musiało rzucić swoje dotychczasowe życie-mieszkamy 2 godz.jazdy od siebie. Boję się czy dobrze wybierzemy kto,w każdym z miejsc kto inny z nas będzie musiał utrzymywać rodzine, on mieszka sam, w moim mieście jest moja mama. On ma 12 letnią córkę w miarę o niego zazdrosną,jest starszy ode mnie 12 lat,boję się jego przedwczesnej śmierci,samotnego macierzyństwa

Psychologia

Myślę, że ten czas który został do ślubu powinni Państwo poświecić na omówienie tych kwestii, które są bardzo ważne i mogą być decydujące dla utrzymania małżeństwa, stąd pewnie Pani lęki i obawy.
Warto byłoby przeprowadzić poważną rozmowę z partnerem i jasno określić te niepodpowiedzenia, jeśli uda wam się ustalić wspólny i satysfakcjonujący kompromis możliwe że Pani lęki ustąpią.