Lęki i zaburzenia związane ze snem

W nocy boje się spać i mam często że nie mogę się ruszyć ale nie slysze zadnych glosow ani nikt mnie nie dusi. Jak sie pomodliłam bylo dobrze a jak nie to od razu mialam to samo. Zmarla u mnie przyszywana Ciocia. Jeszcze mam takie cos ze slysze moj glos w glowie i mi rozkazuje ze jak czegos nie zrobie to tak bedzie. Nie umiem tego opisac. Boje sie spac w nocy. Mam takie uczucie jak by ktos stal kolo mnie i chcial mi cos zrobic. POMOCY!

Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza psychiatry. Po konsultacji lekarz będzie mógł postawić diagnozę i zaproponować leczenie. Jeżeli będą wskazane konsultacje u innych specjalistów, lekarz o tym Panią powinien poinformować. Może Pani też rozważyć skorzystanie ze wsparcia i pomocy psychologa, jako dodatkowa forma pomocy.