Lęki i zawroty głowy po odstawieniu Depakine

Witam. Mam 19 lat i brałem przez dwa lata leki psychotropowe typu asertin i rispolept , miałem po nich drgawki więc potem zacząłem zażywać Depakine na epilepsje odstawiłem wszystkie po roku odstawienia zacząłem mieć lęki zawroty głowy , nawet czasami jestem przewrażliwiony na niektóre dzwięki , boje się wyjść na zewnątrz , czuję że mam nogi jak z waty i wrażenie jakbym miał zaraz zwymiotować . Co mam robic ?! proszę o pomoc

Myślę ze sytuacja wymaga ponownej wizyty u lekarza psychiatry .On zna Pana problem.nerwica lękowa, inne?
Nie wiem czy nie warto też udać się na terapie psychologiczną ,która pomoże Panu zredukować lek.
Takie dolegliwości ogromnie utrudniają życie i warto udać się po pomoc.
Serdecznie pozdrawiam

Konieczna jest ponowna konsultacja z lekarzem psychiatrą, a także rozpoczęcie psychoterapii. Czy odstawiał Pan leki pod kontrolą spacjalisty? Odstawianie leków na własną rękę może mieć poważne skutki.
Pana leczenie cały czas powinno być nadzorowane. Proszę znaleźč specjalistę, któremu Pan zaufa i stosować się do zaleceń.