Lęki i zmiany nastroju a zespół policystycznych jajników

Witam, cierpię na zespół policystycznych jajników. Od paru lat męczą mnie też ciągłe zmiany nastroju, ponadto mam silne lęki dotyczące już wszystkiego, i natrętne myśli ( oczywiście są jakieś kilku dniowe przewy albo tygodniowe, że nie mam tego, ale jednak większość życia mi towarzysza). Nie rezygnuje z codzienny czynnośći, jednakże powyższe objawy są bardzo uciążliwe i wypływają na jakość mojego życia. Czy zaburzenia w wyżej wymienionej chorobie mogą mieć wpływ na powyższe dolegliwości.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza