Leki, które można zażywać na lęki

Biorę na stałe leki podtrzymujące p.depresji Venlafaxinum ER 1x dz teraz w zimie 150mg(w lecie wystarcza 75mg) Tydzień temu przeszłam ciężką operację jelita grubego i zaczęły się lęki w ciągu dnia a wieczorem bezsenność i koszmary senne.Zażywam melissę ale to nie pomaga.Mam wprawdzie xanax ale już bardzo ciężko wychodziłam z niego.Moja wielka prośba co mogę zażywać na te lęki to ja już ciężko przeżyłam i znów się zaczęłlo.Poroszę jakieś leki mi polecić

Witam, prosze zglosic sie do lekarza psychiatry, ktore dobierze dla Pani odpowiednia pomoc odnosnie farmakoterapii. Pozdrawiam.

leki nie wylecza a psychoterapia moze...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza