Leki łagodzące bóle naczynioruchowe głowy

Witam. Dziękuję za odpowiedź odnośnie bólu oczu i uszu. A czy istnieją jakieś leki łagodzące bóle naczynioruchowe głowy lub ewentualnie inna forma leczenia tej dolegliwości ? I czy konieczne jest wykonanie badań obrazowych TK głowy ?

Witam! Jeśli lekarz po przeprowadzeniu bezpośredniego badania stwierdził że mamy do czynienia z bólami naczynioruchowymi, nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych badań obrazowych. W leczeniu tego typu dolegliwości podstawową rolę odgrywają powszechnie dostępne leki przeciwbólowe (ibuprom, paracetamol).