Leki lub zastrzyki przeciwzakrzepowe 7 dni po operacji żylaków nogi

jestem już siedem dni po operacji żylaków nogi prawej. czy powinnam dostać przy wypisie leki lub zastrzyki przeciw zakrzepowe jeśli tak to czy mogę sama przyjąć tabletki Akart

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ocena ryzyka zakrzepowo-zatorowego jest ustalana indywidualnie. Konieczność przyjmowania leków proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.