Leki lub zioła uspokajające przy chorobie afektywnej dwubiegunowej

Dobry wieczor. Przyjmuje convulex 300mg dziennie ze wzg na chorobe dwubiegunowa afektywna od 2008, ostatnie 2 lata byly niezwykle stesujace w pracy, poszukuje leku uspokajajacego (probowalam mirtazapine przez 2 tyg 7mg) ale powaznie otepiala I miala wiele niepozadanych efektow ubocznych. Podczas tych 2 tygodni zapomnialam o bolu zoladka (widocznie jest on zwiazany z nerwami, zakwaszeniem zoladka I plytkim oddechem) Prosze o pomoc w znalezieniu odpowiedniego produktu, leku badz ziol. Dziekuje

Dzień dobry,

proszę koniecznie skonsultować się ze swoim lekarzem psychiatrą prowadzącym Pani leczenie. Wszystkie decyzje związane z leczeniem farmakologicznym muszą być konsultowane z psychiatrą, to bardzo ważne.

Z pozdrowieniem,
K.Stasik