Leki na brak motywacji

Witam, Potrzebuję pilnie jakiegoś leku na motywację. Powodem jej braku może być beznadziejna sytuacja, w której się znajduję. Brałem już przez rok różne SSRI bez rezultatów. Nawet najprostsze czynności wymagają ogromnego nakładu sił, pojawia się ogromna niechęć do wstawania z łóżka, przy tym występuje frustracja dotycząca beznadziei. Jestem też stale ospały i zirytowany. Skutki uboczne potencjalnego leku nie są tak istotne, gdyż zaniechanie problemu najpewniej zakończy się samobójstwem.

Dzień dobry,

Leki może przepisać lekarz psychiatra po osobistym zbadaniu pacjenta - stąd najlepiej, jak skieruje się Pan do swojego lekarza.
Proszę również rozważyć podjęcie psychoterapii.