Leki na chorobę typu CHAD

witam jakie sa najlepsze leki na chorobe typu chad ? bo zabardzo nie idzie leczenie mojego psychiatry co chwile prubuje i zmienia leki ale one tak sobie na mnie wplywaja wrecz mam duzo skutkow ubocznych .prosze o porade jakie leki brac podpowiem lekarzowi moze bedzie wiedzial w koncu co zastosowac dla mojej osoby

Witam,
nie ma najlepszych leków na CHAD, dla jednego lek jest najlepszy, dla drugiego beznadziejny; w leczeniu tej choroby trzeba się wykazać ogromną cierpliwością. Jeśli brak jest zaufania do lekarza, to ciężko mówić o efektach leczenia. Może warto zmienić lekarza.
pozdrawiam