Leki na nadciśnienie a lek uspokajający

Witam,od dłuższego już czasu leczę się na nadciśnienie,łykam DIURESIN a wieczorem doraźnie jeśli mam więcej niż 140/85 to lekarz kazała mi brać VIVACE.Jednak od kilku dni mam tz.nerwowe chwile i kupiłam NEOPERSEN -forte,świetnie się po nim czuję i zamierzam na dłuższą metę go brać,mam pytanie czy on mi nie zaszkodzi w pewnym momencie kiedy będę go łączyć z lekami na nadciśnienie. Z poważaniem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednoczesne stosowanie preparatu Neopersen Forte oraz leków hipotensyjnych nie wykazuje istotnych interakcji. Niemniej jednak powinna Pani zasięgnąć opinii lekarza prowadzącego.