Leki na napięcie przedmiesiączkowe

Witam czy sa jakies tabletki na napięcie przed miesiaczkowe nie chodzi mi o bole itp.tylko zachowanie jestem strasznie rozdrazniona ,ranie wszystkich w okolo i nie umiem tego powstrzymac . wszyscy mi w tym czasie przeszkadzaja wszystko mnie denerwuje najmniejsza glupota. pozdrawiam

W przypadku szczególnie nasilonych objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego wskazane jest włączenie leczenia przeciwdepresyjnego. Najskuteczniejsze są leki z grupy SSRI. Mogą być stosowane przewlekle albo przez kilka dni cyklu. Konieczna wizyta u psychiatry, który dobierze Pani odpowiedni lek i sposób dawkowania.