Lęki na ulicy przy schizofrenii paranoidalnej

Witam, mam taki problem. Otóż w różnych sytuacjach dopadają mnie lęki, że nie dam sobie rady lub stracę świadomość tego, co robię! Ten ostatni lęk dopada mnie, kiedy jestem na ulicy! Boję się, że kogoś zabiję bo sumienie na ten moment zniknie. Boję się poważniejszej choroby - choruję na schizofrenię paranoidalną. Mój strach podsycają sny, że jestem w szpitalu psychiatrycznym. Stąd to rozbicie myślowe!

Witam,
Lęki są związane z Pani chorobą. Proszę iść do lekarza i skontrolować dawkę leku, być może je zmienić. Ale o tym zadecyduje lekarz psychiatra. Proszę jak najszybciej to zrobić. Sny są związane z lękami, które dopadają Panią na ulicy.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

Pani lęki wynikają z pani zaburzenia - pojawiają się w dzień, powodując napięcie, które podsyca również negatywne działania w snach. Niezbędna jest konsultacja z lekarzem psychiatrą, który prowadzi Pani terapię. Zatem namawiam do spotkania z nim. Proszę także rozważyć podjęcie psychoterapii, która pomoże przepracować pojawiające się lęki. POzdrawiam.