Leki na wywołanie miesiączki i tabletki antykoncepcyjne

Witam dostalam dzisiaj leki na wywolanie miesiaczki i tabletki antykoncepcyjne VIXPO i p. doktor powiedziala ze mam zaczac brac je 2 dnia cyklu. Kiedy tabletki zaczną działać i bede mogla czuc sie bezpieczna ?

Renata GrzechociĹska

Jeśli doktor zleciła od 2 dnia cyklu proszę przez 7 dni stosować dodatkową antykoncepcję. Później skuteczność będzie pełna przy braniu tabletek zgodzie z zaleceniami.