Leki na zaburzenie osobowości a problemy ze snem

Od ponad 2 lat przyjmuję leki na zaburzenie osobowości typu borderline - Andepin, Parogen i Lamitrin. Ten układ pomógł mi kilka lat temu i również teraz działa. Pojawiły się jednak problemy ze snem - biorę na to małą dawkę Kwentiaxu (25mg) - budziłam się w nocy na ok 1h: paliłam papierosa, jadłam i szłam dalej spać. Uspokoiło się to na jakiś czas, ale teraz znowu wróciło. Próbowałam wszelkich doraźnych środków nasennych, ale branie ich przez jakiś czas nie rozwiązywało problemu.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza