Lęki nocne w 5. miesiącu ciąży

Witam. Obecnie jestem w 5tym msc ciąży, cały dotychczasowy okres, mimo lęków i obaw (nieuzasadnionych), o zdrowie dziecka minął mi radośnie. Tydzień temu dopadł mnie w nocy atak paniki, który spowodował 2dniową bezsenność, palpitacje, biegunkę i brak apetytu. Po wizycie u lekarza,przestałam się bać o zdrowie dziecka, powiedziałam sobie, że nie mam powodów, ale w zamian za to budzą mnie lęki w nocy: czy pokocham dziecko, boję się że po porodzie wpadnę w depresję, te lęki odbierają mi radość.

Jeżeli jednak ma Pani poczucie, że te lęki przytłaczają, proszę skonsultować się z psychologiem, terapeutą. Specjalista może udzielić wsparcia teraz, ale także po porodzie, kiedy obciążenia będą również spore.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza