Lęki o zdrowie najbliższych odczuwane przez nastolatkę

Witam, mam 19 lat i dręczą mnie straszne lęki o zdrowie najbliżczych. Najbardziej boję się o zdrowie moich dzieci w przyszłości. Codziennie próbuje myśleć racjonalnie i się uspokajać ale lęki przychodzą nagle i paraliżują mnie od środka. Nie wiemwiem skąd się to bierze, nie planuje teraz ciąży a tak bardzo się boję. W mojej rodzinie wszyscy są zdrowi. Jak byłam mała byłam chorowita ale ogólnie jestem całkowicie zdrowa. Błagam was specjaliści pomóżcie bo już brakuje mi sił w walce z tym lękiem.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam
Wiem, że stany lękowe, które Pani przeżywa
są bardzo trudne do zniesienia, ale żeby móc Pani
pomóc, trzeba poznać dokładnie ich naturę,
dotrzeć do ich źródła.
Niestety, tego nie można zrobić drogą elektroniczną.
Zachęcam Panią do psychoterapii, która jest
najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny zaburzeń lękowych i znalezienia
właściwego rozwiązania problemu.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie