Lęki po zapaleniu marihuany

Witam,

jakiś czas temu zapaliłem pierwszy raz marihuanę. Wziąłem dosłownie trzy buchy. Praktycznie nie poczułem żadnej różnicy, jakbym zapalił mocnego papierosa. Może troszkę przez 5 minut miałem dobry humor. Do końca dnia czułem się jakbym miał lekko wypite. I tak już przez dwa dni. Nie jest to bardzo uciążliwe, najgorzej jak usiądę. Ale jak chodzę czy coś robię to nie czuję różnicy. Przejdzie to?

Witam!

Jeśli objawy nie ustąpią do końca dnia dzisiejszego, nasila się bądź wystąpią nowe - wskazany pilny kontakt z lekarzem. Niestety narkotyk mógł być zanieczyszczony inną substancją, której dodatek grozi wystąpieniem poważnych powikłań z uszkodzeniem narządów wewnętrznych i zagrożeniem życia włącznie.

Pozdrawiam