Lęki podczas poszukiwania nowej pracy

zawsze kiedy trace prace czuje sie bezwartosciowa i bezsilna na drodze w poszukiwaniu nowej pracy towarzysza mi leki jak mam sobie z tym poradzic miewam tez mysli samobojcze i cierpie na bezsennosc

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym będą w stanie zaproponować najlepszą metodę leczenia Pani (farmakoterapia i/lub psychoterapia).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

Witam,
z tego co rozumiem w sytuacji stresowej, trudnej reaguje Pani znacznym obniżeniem nastroju, silnym lękiem, traci Pani wiarę w siebie. Uzależnia Pani poczucie własnej wartości od zewnętrznych wydarzeń. Wobrażam sobie, że tudno funkcjonować na takiej karuzeli emocji. Jest to temat na psychoterapię długoterminową. Zachęcam do jej podjęcia.